Показано 1–24 із 46

Показати 9 12 18 24

Безконтактний сканер температури TS-50

для оперативного і безпечного вимірювання температури тіла людини в пропускних системах контролю доступу

Віброаналізатори серії ADL 110, 211

Віброаналізатор серії ADL 110, 211 є портативним приладом і служить для проведення моніторингу, діагностики, балансування, контролю і рішення завдань, пов'язаних з вібраційним станом різного промислового устаткування.

Віброметр ADL M10

Віброметр ADL M10 дозволить забезпечити безперебійну роботу та зменшити витрати на ремонт та технічне обслуговування промислового обладнання, виявляючи знос та руйнування на ранніх стадіях.

Віброметр ADL-М20

Портативний віброметр ADL-М20 призначений для експрес-діагностики вібраційного та теплового стану обладнання, що вимірює параметри вібрації (віброшвидкість, віброприскорення, вібропереміщення). Продовжить термін служби Вашого обладнання! Дана модель має функцію безконтактного вимірювання температури.  

Відеоендоскопи серії ILED

Відеоендоскоп iled – це промисловий прилад, що має унікальну конструкцію, що включає високоякісну відеокамеру з CCD— матрицею і прекрасною роздільною здатністю, яка прекрасно передає усі кольори.

Дефектоскоп ультразвуковий на фазованих решітках USE-65 FR

Дефектоскоп USE-65 FR поєднує в собі останні досягнення аналогової та цифрової техніки, зручність та простоту користування, ергономічність конструкції та високу надійність.

Дефектоскоп ультразвуковий універсальний USE-55 Pro

Ультразвуковий дефектоскоп нового покоління USE-55 PRO - випробувана надійність та максимум можливостей. Розроблено з урахуванням нових програмних підходів до обробки сигналів.  

Компактний стаціонарний спектрометр Belec IN-SPECT

Спектрометр Belec IN-SPECT - є компактним стаціонарним приладом для аналізу металу, що поєднує в собі більшість функцій складного лабораторного інструменту.

Лазерний портативний аналізатор SciAps Z Series Z 200

Переносний спектрометр преміум класу на основі LIBS, технології спектроскопії збудження лазерним пробоєм. Визначає легкі елементи, у тому числі – вуглець.

Мобільний OES-аналізатор Belec Compact Port HLC

Мобільний OES-аналізатор дозволяє за лічені секунди визначати більше 70 елементів. За високими результатами аналізу порівнюється із стаціонарними лабораторними приладами.  За допомогою цього спектрометра можна проводити аналіз практично у будь-яких умовах, незалежно від місця, а також розмірів і форми зразка.

Портативний динамічний твердомір ADL-D100

Портативний динамічний твердомір ADL-D100 універсальне рішення точної портативної твердометрії металів.

Портативні віброметри ADL-P1, ADL-P3

Портативні віброметри ADL-P1 та ADL-P3 – це компактні прилади, що дозволяють легко та швидко проводити експрес-діагностику вібраційного стану обладнання натисканням однієї кнопки.

Рентгенофлуоресцентний аналізатор SciAps X-200

Призначений для виміру масової долі хімічних елементів в діапазоні від Mg (Магній, Z=12) до Pu (Плутонію, Z=94). Спектрометр X-200 XRF здатний аналізувати різні сплави, особливо він ефективний при сортуванні алюмінієвих сплавів. Наприклад, для ідентифікації сплаву з вмістом магнію 0,8% досить сканування упродовж 8-10 секунд. Марки сплавів з особливо низьким вмістом магнію(на зразок 6063, 356 або 3004, де доля магнію складає 0,3% - 0,5%) тестування може зайняти до 15-20 секунд. Інші речовини(на зразок кремнію, сірки або фосфору) детектор здатний виявити при тривалості тестування 5-6 секунд.

Рентгенофлуоресцентний аналізатор SciAps X-250

Х-250 розроблений для швидкого сортування лому, аналізатор визначає Mg, Al і Si, а значить 90% алюмінієвих сплавів. Також чудовий на нержавіючій сталі, жароміцних і інших сплавах, де добре підходить РФА. Визначення концентрації Mg і Si в сплавах проводить в 10 разів швидше, ніж будь-який інший рентгенівський аналізатор і з більшою точністю.

Ручний ярмовий магніт DEUTROPULS

Ручний ярмовий магніт DEUTROPULS — це компактний інструмент для виявлення поверхневих і підповерхневих дефектів, що має особливо високі характеристики намагнічення, простоту в експлуатації і широкі можливості застосування.

Сигналізатор газів Оберіг MG4

портативний вимірювальний прилад для  контролю концентрацій токсичних і горючих газів в атмосфері об'єктів промислового призначення, підземних виробленнях шахт, на хімічно небезпечних виробництвах, підземних виробленнях шахт і копалень, каналізаційних колекторах і інших місцях потенційного скупчення небезпечних газів.  

Спектрометр Belec OPTRON

Спектрометр Belec OPTRON – сучасний пристрій для аналізу металів з унікальним подвійним спектрометром забезпечує неперевершену продуктивність. Він використовується в традиційному ливарному бізнесі, а також у сфері вхідного контролю або у сфері переробки.

Спектрометр Belec VARIO LAB

Спектрометр Belec VARIO LAB. Універсальний і точний стаціонарний оптично-емісійний спектрометр для аналізу хімічного складу металів і сплавів. Один з найпотужніших спектрометрів, що забезпечує швидкий і точний аналіз.

Спектрофотометр UIT SFU-0181S

Для вимірів в області наукових досліджень і виробництва органічної хімії і біохімії, медичних досліджень і тестування продуктів харчування, захист довкілля, перевірки якості води в галузі і т. д.