Устаткування, поставлене ТОВ «НВП Гроутехнік», підлягає додатковому сервісному обслуговуванню упродовж терміну, обумовленого при постачанні, що має на увазі своєчасне проведення сервісних заходів для підтримки працездатного стану устаткування.

Адже експлуатуючи випробувальне устаткування, кожне підприємство хоче бути упевненим в його постійній працездатності.

Наше завдання- забезпечити Вам таку упевненість, і ми робимо усе найнеобхідніше: ми здійснюємо комплексні постачання устаткування у сфері контролю якості матеріалів по напрямах механічних випробувань, металографії, хімічного аналізу, неруйнівного контролю, вібродіагностики і балансування, лабораторного устаткування.

Крім того, проводимо учбові заходи, надаємо компетентні консультації, здійснюємо точну калькуляцію витрат з розрахунку на увесь життєвий цикл виробів, пропонуємо оптимальні пакети технічного обслуговування і надаємо оперативну допомогу на місцях. І багато що інше.

Твердомір портативний динамічний GROWTEST D100
Ультразвуковий товщиномір UIT UTE 20

Сервісний центр «Гроутехнік» гарантує Вам:

Технічні фахівці сервісного центру регулярно підвищують свою кваліфікацію і відстежують усі нові тенденції сучасного устаткування в профільних областях, постійно вивчають ринок комплектуючих, що дає можливість підібрати оптимальний комплект в плані співвідношення ціна – якість.

  • Регулярну кваліфіковану профілактику устаткування;
  • Виїзд фахівця для усунення несправності на місці;
  • Якісні і оперативні роботи по ремонту.

Кваліфіковане сервісне обслуговування дозволяє значно продовжити термін служби устаткування, а у разі виходу його з ладу – мінімізувати час простою робочого місця.

Крім того, наявність власного складу дозволяє нам максимально точно і оперативно реагувати у будь-яких ситуаціях, що склалися.

Чому варто звернутися до нас?

  • Грамотний підхід;
  • Якісні консультації;
  • Наявність власних і сучасних вимірювальних приладів;
  • Надійність в швидкому реагуванні при аварійних ситуаціях.

На даний момент, нами створений потужний сервісний центр компаніі GROWTECHNIQUE, що забезпечує безперебійну експлуатацію устаткування користувачів. Тісний контактфахівцівсервісного центру і Користувачів техніки дозволяє забезпечувати постійний контроль якості та працездатності устаткування, що реалізовується.

Віброметри серії IVS-P1, P3

Сервісний центр «Гроутехнік» супроводжуватиме Вас упродовж усього терміну служби, придбаного Вами устаткування і забезпечить безвідмовну роботу на Вашому підприємстві!