Показано 1–12 із 51

Показати
Показати 9 24 36
сканер температури TS-50
Закрити

Безконтактний сканер температури TS-50

для оперативного і безпечного вимірювання температури тіла людини в пропускних системах контролю доступу
ADL 110
Закрити

Віброаналізатори серії ADL 110, 211

Віброаналізатор серії ADL 110, 211 є портативним приладом і служить для проведення моніторингу, діагностики, балансування, контролю і рішення завдань, пов'язаних з вібраційним станом різного промислового устаткування.
ADL M10
Закрити

Віброметр ADL M10

Віброметр ADL M10 дозволить забезпечити безперебійну роботу та зменшити витрати на ремонт та технічне обслуговування промислового обладнання, виявляючи знос та руйнування на ранніх стадіях.
Закрити

Віброметр ADL-М20

Портативний віброметр ADL-М20 призначений для експрес-діагностики вібраційного та теплового стану обладнання, що вимірює параметри вібрації (віброшвидкість, віброприскорення, вібропереміщення). Продовжить термін служби Вашого обладнання! Дана модель має функцію безконтактного вимірювання температури.  
Відеоендоскоп VSG VD-EProfM
Закрити

Відеоендоскоп VSG VD-EProfM

Гнучкий керований ендоскоп з металогалоїдним освітлювачем і блоком обробки і запису зображення. Оптоволоконні зонди діаметром 8 або 6 мм, завдовжки до 15 м. Артикуляція в 4-х напрямах.
Відеоендоскоп VSG Iris-EprofM
Закрити

Відеоендоскоп VSG-profM

Гнучкий керований ендоскоп з рухливо закріпленим на джойстику блоком обробки зображення і запису відео. Повністю ручна конструкція без додаткових пристроїв. Оптоволоконні зонди діаметром 6 і 8 мм. Артикуляція в 4-х напрямах.
відеоендоскоп iled
Закрити

Відеоендоскопи серії ILED

Відеоендоскоп iled – це промисловий прилад, що має унікальну конструкцію, що включає високоякісну відеокамеру з CCD— матрицею і прекрасною роздільною здатністю, яка прекрасно передає усі кольори.