Показано 1–12 із 42

Показати
Показати 9 24 36
сканер температури TS-50
Закрити

Безконтактний сканер температури TS-50

для оперативного і безпечного вимірювання температури тіла людини в пропускних системах контролю доступу
Віброаналізатори серії IVS
Закрити

Віброаналізатори серії IVS

Віброаналізатор серії IVS є портативним приладом і служить для проведення моніторингу, діагностики, балансування, контролю і рішення завдань, пов'язаних з вібраційним станом різного промислового устаткування, і дозволяє:
Віброметри серії IVS-P1, P3
Закрити

Віброметри серії IVS-P1, P3

Віброметри серії IVS - P1, Р3 дозволяють проводити оперативний моніторинг, контроль і рішення завдань, пов'язаних з вібраційним станом по середньо квадратичному значенню(СКЗ) віброшвидкості різного промислового устаткування.
Відеоендоскоп VSG VD-EProfM
Закрити

Відеоендоскоп VSG VD-EProfM

Гнучкий керований ендоскоп з металогалоїдним освітлювачем і блоком обробки і запису зображення. Оптоволоконні зонди діаметром 8 або 6 мм, завдовжки до 15 м. Артикуляція в 4-х напрямах.
Відеоендоскоп VSG Iris-EprofM
Закрити

Відеоендоскоп VSG-profM

Гнучкий керований ендоскоп з рухливо закріпленим на джойстику блоком обробки зображення і запису відео. Повністю ручна конструкція без додаткових пристроїв. Оптоволоконні зонди діаметром 6 і 8 мм. Артикуляція в 4-х напрямах.
відеоендоскоп iled
Закрити

Відеоендоскопи серії ILED

Відеоендоскоп iled – це промисловий прилад, що має унікальну конструкцію, що включає високоякісну відеокамеру з CCD— матрицею і прекрасною роздільною здатністю, яка прекрасно передає усі кольори.
твердомір портативний дінамічний growtest D100
Закрити

Динамічний твердомір GROWTEST D100

GrowTest D100 є універсальним рішенням в точній портативній твердометрії та може виступати надійним інструментом в проведенні претензійної роботи, особливо, при виникненні ситуацій, коли інші прилади не дають достатню точність при вимірі твердості деталей.
Електропотенційний тріщиномір UIT 281М
Закрити

Електропотенційний тріщиномір UIT 281М

високоточний портативний прилад для виміру глибини тріщин, що виходять на поверхню виробів з феромагнітних металів і сплавів (в т.ч. нержавіючої сталі і алюмінієвих сплавів), заздалегідь виявлених яким-небудь іншим методом.
спектрометр Belec IN-SPECT
Закрити

Компактний стаціонарний спектрометр Belec IN-SPECT

Спектрометр Belec IN-SPECT - є компактним стаціонарним приладом для аналізу металу, що поєднує в собі більшість функцій складного лабораторного інструменту.
Лазерний портативний аналізатор SciAps Z Series Z 200
Закрити

Лазерний портативний аналізатор SciAps Z Series Z 200

Переносний спектрометр преміум класу на основі LIBS, технології спектроскопії збудження лазерним пробоєм. Визначає легкі елементи, у тому числі – вуглець.
оптико-емісійний спектрометр belec hlc
Закрити

Мобільний OES-аналізатор Belec Compact Port HLC

Мобільний OES-аналізатор дозволяє за лічені секунди визначати більше 70 елементів. За високими результатами аналізу порівнюється із стаціонарними лабораторними приладами.  За допомогою цього спектрометра можна проводити аналіз практично у будь-яких умовах, незалежно від місця, а також розмірів і форми зразка.