Вітаємо на сторінці Сервісного центру

На базі компаніі GROWTECHNIQUE був організований сервісний центр, для оперативного гарантійного обслуговування, професійного і якісного ремонту різного вимірювального устаткування.

Актуальність сервісних заходів в експлуатації будь-якого устаткування є одним з найважливіших аспектів, оскільки своєчасне обслуговування безпосередньо впливає на безпеку робіт і знижує риски аварійних ситуацій, попереджає фізичний знос і подовжує термін служби устаткування.

Команда сервісного центру «Гроутехнік» — це кваліфіковані інженери і технічні фахівці, які мають багаторічний досвід роботи по відновленню складного лабораторного устаткування і регулярно проходять повчальні семінари і тренінги у провідних виробників, підвищуючи свою кваліфікацію.

підрозділ електронікі Сервісного центру Гроутехнік
підрозділ електронікі Сервісного центру Гроутехнік

Сервісний центр «Гроутехнік» – ідеальний партнер для Вас, тому що у нас:

  • Високоякісна консультація з будь-яких технічних питань;
  • Можливість оперативних виїздів інженерів сервісного центру Компанія GROWTECHNIQUE для аварійного ремонту техніки;
  • Сучасна технічна база для діагностики неисправностей і дефектів устаткування;
  • Індивідуальний і гнучкий підхід до кожного клієнта та плану завдань. В деяких випадках це специфіка оформлення КОШТОРИСІВ, індивідуальні оформлення договорів, умови оплати і багато що інше.

Сервісний центр компанії «Гроутехнік» робить послуги з технічного обслуговування і ремонту засобів вимірів і випробувального устаткування.

Центр має в розпорядженні сучасну технічну базу для діагностики несправностей і дефектів устаткування, а також кваліфікованих фахівців, здатних виконувати ремонти будь-якої складності.

Співробітники центру сертифіковані компаніями-виробниками для здійснення складання, монтажу, наладок, ремонтів засобів вимірів і випробувального устаткування.

Крім того, ми співпрацюємо з усіма службами доставки, що дозволить Вам швидко передати устаткування будь-яким зручним для Вас способом.

Ми завжди готові допомогти в підготовці Вашого устаткування до перевірки і аудиту і   розробки необхідної технічної і метрологічної документації, розробимо методики перевірки, проведення випробувань, розробимо графік технічного обслуговування і планових ремонтів.

Після завершення сервісних робіт Ви отримаєте:

Акт дефектації на офіційному бланку підприємства з інформацією про несправність, причини її виникнення, необхідні ремонтні роботи і їх вартість, або про неможливість виконання ремонту та списання устаткування. А також усі необхідні супроводжуючі документи.

підрозділ електронікі Сервісного центру Гроутехнік

Сервісний центр — це компетентність, надійність, оперативність і якість виконаних робіт!