Новини партнерів

Надійний помічник XRF аналізатор X-250

XRF аналізатор X-250. Мал. 1

Аналізатор X-250 – це рентгено-флуоресцентний прилад, розроблений для блискавичного сортування брухту швидше за усіх існуючих РФА. Х-250 Ламає стереотипи про застосування портативного рентгена для алюмінію. Він на надшвидкості визначає Mg, AI і Si, а значить практично усі сплави алюмінію.

Аналізатор X-250. Як це працює?

Ми впровадили нову технологію X – Ray трубки, яка працює з потрійною потужністю при аналізі Mg, AI і Si. Ця головна умова для виміру Mg і Si.

Потім, ми кинули виклик традиційним підходам і винайшли абсолютно новий спосіб аналізу AI сплавів. Результат – наш запатентований застосунок «Алюміній». На відміну від аналізу жароміцних сплавів, вимірюває Mg, Si, Al, Ті, V, Cr, Mn, Fe, Ni, Cu, Zn в перші 2 сек. По факту, Х-250 вимірює Mg на рівні 0.2% за цей час і Si на рівні нижче 0.1 %. 90% усіх алюмінієвих сплавів, які аналізують брухтозаготівельники, сортуються за 2 сек.

Потім ми додали деякі «круті фішки». Алгоритм знає коли для визначення марки потрібні додаткові елементи: Zr, Ag, Sn, Pb, і/або Bi. В цьому випадку аналізатор Х-250 автоматично включає стандартний промінь для їх виміру і додає ще 2 сек. Так, 90% ваших AI сплавів X 250 визначить за 2 сік, 100% – за 4 сек.

Аналізатор X-250. Що в цьому особливого?

Пересортиця 1100 і 6063 – прекрасний приклад:

РФА – пістолету старого покоління потрібно 20-60 сек. для виміру 0.5% Mg, необхідного для підтвердження марки 6063 і багато Операторів не хочуть чекати так довго. Замість цього вони покладаються на мідь, як індикатор 1100. Проте, домішка міді може доходити до 0.1%, і в 6063 марці, таким чином, нехтуючи виміром Mg, Оператори плутають ці марки.

Наш новий аналізатор Х-250 тут перевершив усіх.

Вимірюючи потрібні 0.5% Mg за 2 секунди, разом з низьким вмістом Cu, Х-250 миттєво розділяє 6063 і 1100. Більше ніякої пересортиці!

XRF аналізатор X-250. Мал. 3

Аналізатор SciAps X-250

XRF аналізатор X-250. Мал. 2

X – Ray пістолет, який кардинально змінить ваш процес Сортування Алюмінію

Сортування 90% Алюмінієвих Сплавів за 2 сік, 100% за 4 сек.

Висока точність і швидкість РФА, звичайна для жароміцних і нержавіючих сталей, титану, міді, стружки та ін., тепер можливі і для алюмінію. Х-250 забезпечить продуктивність, яка вам потрібна для Mg, Si і AI, для розділення AI сплавів, що відрізняються десятими долями % Мд або Si. І, звичайно, аналізатор X 250 – також чудовий на нержавіючій сталі і жароміцних і інших сплавах, де особливо добре підходить РФА.

Аналізатор X-250. Застосунок «Алюміній»

Ось чому аналізатор X-250 – це рентгено-флуоресцентний прилад, розроблений для блискавичного сортування брухту, швидше за усіх існуючих РФА.

Ваш новий кращий друг щодня відділятиме тонни дорогого алюмінію. І розсортує його, як металург, навіть не спітнівши.

Це революційний підхід до аналізу і сортування AI сплавів з портативним рентгеном. Ігноруючи шлях, який використовують інші РФА для аналізу AI, ми збільшуємо швидкість тесту в 10 разів. Це дозволяє нарешті проводити сортування AI ефективно, швидко і з високою точністю, з тим же самим пістолетом, який відмінно працює на нержавіючій сталі, жароміцних та ін.

Для нових розробок SciAps ми спожили увесь наш накопичений десятиліттями досвід в області сортування металів:

  • Добилися самих кращих результатів по Mg, Al, Si оскільки більшість AI сплавів розрізняються змістом Мg або Si.
  • Надійно визначаємо перехідні і важкі метали, як: V, Cr, Mn, Fe, Cu, Zr, Pb, Bi. Багато AI сплави розрізняються малим змістом Сг, Mn, Cu або іншими елементами, легко визначуваними рентгеном. Приміром, 6061 по мін. вмісту 0.04% Сг, або 1100 по мін. вмісту 0.05% Cu.
До загального списку