Новини компанії

Ремонт напівавтоматичного аналізатора BioChem SA

Ремонт напівавтоматичного аналізатора BioChem SA

В сервісний центр компаніі GROWTECHNIQUE надійшов BioChem SA – напівавтоматичний біохімічний аналізатор з вбудованим термостатом.

Призначення напівавтоматичного аналізатора BioChem SA

Дана фотометрична система призначена для виміру і розрахунку результатів лабораторних діагностичних тестів. Також, як і для будь-яких інших тестів, заснованих на вимірі оптичної щільності і розрахунку концентрації.

Напівавтоматичний біохімічний аналізатор автоматично робить обмежений набір операцій. В число яких входять: діагностика, нагрів, обробка і роздруківка отриманих даних, в той час як підготовка реакційних розчинів і сумішей для дослідження здійснюється вручну. Формування результату аналізатором, як правило, здійснюється за методикою, заздалегідь заданої оператором. Кінцеві дані автоматично виводяться на дисплей і можуть бути спрямовані на роздруківку.

Результати діагностики напівавтоматичного аналізатора BioChem SA

В ході дефектації сервісними інженерами компаніі GROWTECHNIQUE були виявлені наступні несправності:

-механічний знос сполучних елементів сенсора дисплея;

– вихід з ладу помпи.

Для відновлення працездатності фотометра лабораторного медичного HI BioChem SA проведена чистка труб помпи.

Враховуючі відсутність можливості закупівлі справного дисплея для його заміни.  Для забезпечення роботи дисплея сервісними інженерами компаніі GROWTECHNIQUE запропоновано використовувати стилус для резистивних екранів.

Для запобігання забруднення трубок помпи і, як наслідок, виходу її з ладу.  Проведена промивка проточної кювети розчином ферментативного очищувача відповідно до керівництва користувача даного виду обладнання.

Відзначимо, що висока кваліфікація сервісний інженерів компаніі GROWTECHNIQUE дозволяє виконувати будь-які ремонтні роботи. Будь-якої складності в області приладів неруйнівного контролю, випробувального та лабораторного обладнання, контролю якості матеріалів і виробів різних виробників і постачальників.

Своєчасне звернення в сервісний центр компаніі GROWTECHNIQUE дозволить знизити витрати на ремонт, виявити і попередити аварійні відмови і несправності обладнання.

Сервісний центр — це компетентність, надійність, оперативність і якість виконаних робіт!

До загального списку