Новини компанії

Ремонт газоаналізатора Инфракар М2Т.02

Ремонт газоаналізатора Инфракар М2Т.02

Сервісним центром компаніі GROWTECHNIQUE виконаний комплекс робіт по ремонту приладу газоаналізатора «Инфракар М2Т.02». Прилад поступив на планове технічне обслуговування і перевірку.

Газоаналізатор «Инфракар М2Т.02» є багатофункціональним пристроєм, призначеним для виміру об’ємної долі оксиду вуглецю (CO), вуглеводнів (у перерахунку на гексан), діоксиду вуглецю (CO2), кисню (O2) в відпрацьованих газах автомобілів з бензиновими двигунами.

У газоаналізаторі є канали для виміру частоти обертання колінчастого валу (усі виконання) і температури олії (виконання Т) двигунів автомобілів. На підставі виміряних значень CO, CH, CO2 і O2 газоаналізатор здійснює розрахунок коефіцієнта надлишку повітря Лямбда. CO/CH/CO2/O2/ Лямбда/Тахометр /Температура олії/RS – 232/Автослив конденсату /автопідстроювання нуля/Робота з ЛТК і мотортестерами/ принтер.

У ході підготовці до перевірки устаткування були виявлені невідповідності показань приладу, а саме: вихід за межі допустимої погрішності, відсутність свідчень по каналу виміру кисню (O2).

За результатами проведення діагностики газоаналізатора «Инфракар М2Т.02» сервісні інженери компаніі GROWTECHNIQUE встановили невідповідність метрологічних характеристик. Ця несправність обумовлена виходом з ладу датчика кисню (O2).

В ході здійснення ремонту були проведені роботи по заміні, установці і налаштуванню датчика кисню (O2), юстирування по контрольних сумішах, планове технічне обслуговування приладу і підготовка до проведення перевірки. Після проведення ремонту газоаналізатора «Инфракар М2Т.02» свідчення стабілізовані, основна відносна погрішність вимірів газових каналів в межах допустимої норми.

газоаналізатор Инфракар М2Т.02

Післяремонтна перевірка газоаналізатора «Инфракар М2Т.02 проведена в ГП «Харківстандартметрологія». Перевірка проводилася по чотирьох каналах виміру : чадний газ (СО), вуглеводень (CH), вуглекислий газ (CO2), кисень (O2), а також по перевірці температури олій. За результатами перевірки газоаналізатора «Инфракар М2Т.02» було встановлено, що свідчення метрологічних характеристик засобу вимірювальної техніки стабільні і відповідають заявленим в експлуатаційній документації. Ця інформація підтверджується свідоцтвом про перевірку ЗВТ.

По підсумку ремонту і післяремонтної перевірки прилад знаходиться в справному технічному стані та готовий до експлуатації.

Варто підкреслити, що завдяки великому досвіду роботи сервісних інженерів компаніі GROWTECHNIQUE з нетиповим для нашого виробництва устаткуванням, роботи з подібним засобом вимірювальної техніки по технічному обслуговуванню, ремонту і перевірці проведені професійно, оперативно, і з наданням повної документації. Для роботи використовувалися тільки якісні комплектуючі. Впродовж проведення усіх етапів роботи Сервісний центр компаніі GROWTECHNIQUE проводив консультації замовника по ходу проведенню робіт і узгодження з приводу організації подальших планів ремонту і перевірки.

До загального списку